Timway 搜索結果

Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomo¶ci spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów. Mieszkanie po kapitalnym remoncie (2012). Lokalizacja: Opole Wyspa Pasieka, ul. Powstańców ¦l. – najładniejsza ulica w.. Na sprzedaż mieszkanie 6 pokoi w centrum Opola – idealne dla dużej rodziny lub jako siedziba firmy. If you cherished this report and you would like to get more information pertaining to mieszkania opole kindly go to our web site. Powierzchnia mieszkania to 131 m2. Na podłogach panele lub wykładzina; okna nowe PCV, na ścianach gładzie. W mieszkaniu znajduje się duża, widna kuchnia wraz z zabudowa.

Każda propozycja, wprowadzona do naszej oferty została starannie opisana z uwzględnieniem najistotniejszych parametrów. Wśród najważniejszych danych można odnaleźć: wielkość metrażu, rok budowy, typ zabudowy, powierzchnię działki, a także rodzaj podłączonych mediów. Wszystkie nieruchomości posiadają również szczegółowe opisy , uwzględniające szereg dodatkowych informacji odnośnie samej nieruchomości, jak i okolicy.mieszkania opole kupno

pokoje 3, 4 piętra, blok, rok budowy 65535, ogrzewanie centralne, do wykończenia, własność… Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,kuchni,łazienki,małego przedpokoju i balkonu.Częściowo ceny wynajmu należy dodać opłaty,czynsz 300 zł (woda i ogrzewanie) plus liczniki w/g zużycia.Mieszkanie dostępne od lutego 2017 r.Kaucja a thousand zł ,mozliwośc zapłaty w dwóch ratach.W razie pytać proszę dzwonić pod podany numer.

Do sprzedaży domu posadowiony na 13 arowej działce w Opolu, w bardzo spokojnej i malowniczej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy… three – pokojowe mieszkanie po remoncie w bardzo dobrym stanie technicznym na czwartym piętrze powierzchni użytkowej fifty three,81m2 położone w czteropiętrowej kamienicy, która została wyremontowana i ocieplona w ostatnich latach, składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.